воскресенье, 12 апреля 2015 г.

З Великоднем!

Світле свято сьогодні, Христос воскрес!

Велике свято, коли просинається та радіє все живе навкруги. І як на мене, гілочки верби мають бути не меньш прибрані, ніж різдвяна ялинка)
А ще мудрі люди кажуть: "У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки".
От і вирішила я цього року створити писанки, та не прості, а українські) Така писанка має темну, частіше чорну основу та яскраві барвисті візерунки. Символи та кольори на писанках також мають значення. Ця чудова традиція походить ще з дохристиянських часів. Але писати я не вмію, вмію вишивати)Писанки вийшли яскраві, святкові, та мені було замало прикрас для котиків)
Ще минулого року я намагалася причепурити вербочку, вишивала писанки) Вишила, та не зібрала) Зібрала зараз, і от що вийшло з того
Дизайни цих чудових писанок (а також чорненьких, що з бісером), придумала талановита майстриня hohla. Ще дві писанки знайшлися в рукодільчому журналі The Gift of Stitching. Доречі вони так і називаются Ukrainian Eggs - Українськи Писанки.
До цих чудових яєчок я вирішила вишити ще тюльпанчиків в техніці Хардангер, дизайн з журналу "Все о рукоделии"Додала я і дзвоники, вони мені тут ввижаються доречними) Отакий у мене вийшов великодній букет, і, здається, котикам пасує нове вбрання)
Веселих та смачніх свят, нехай ця весна принесе мир та злагоду!
З Великоднем!
P.S. Цьогорічні крашанки  у мене мармурові)2 комментария:

  1. Іванка, ах скільки КРАСИ!!! Як же ти гарно та вишукано все робишь!!! УМНІЧКА!!!
    З СВЯТАМИ!!!

    ОтветитьУдалить

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...